Чиллери для біогазу

Чиллери NewCold в Біогазовому виробництві

Допомогаємо забезпечити оптимальні умови в процесі біогазового виробництва, знизити витрати на енергію, збільшити продуктивність та підвищити якість виробленого біогазу.

На яких етапах використовуються наші промимслові чиллери у виробництві біогазу?

Промислові чиллери використовуються в біогазовому виробництві не тільки для охолодження біогазу, але і для контролю температури в інших процесах. Наприклад, при переробці органічних матеріалів в біогаз часто виникає підвищена температура, яка може негативно вплинути на роботу процесу.

Використання чиллерів допомагає знизити температуру у таких процесах і підтримувати оптимальні умови для роботи всього обладнання.

Крім того, промислові чиллери можуть бути використані для контролю температури води, яка використовується в процесі біогазової переробки.

Також чиллери використовуються для охолодження вентиляційної системи і повітря, яке використовується в процесі біогазового виробництва. Зниження температури повітря допомагає зменшити кількість водяної пари в біогазі, що дозволяє збільшити його вміст метану і підвищити ефективність виробництва.

Наш досвід роботи у виробництві чиллерів для біогазового виробництва дозволить Вам не хвилюватись за якість обладнання.

Зв'яжіться з нами

Ви можете обрати найзручніший спосіб зв'язку з нами, або заповнити кунтактну форму.