Льодова арена

Стаціонарні та мобільні льодові арени можна облаштовувати як в закритому приміщенні, так і на відкритій місцевості. Вони можуть бути як сезонними, так і цілорічними.

В першу чергу створюється льодове покриття. Льод може бути для хоккею, фігурного катання і так далі. Для створення правильного льоду необхідне  дотримання технологіїзаморожування. Для цього використовується низькотемпературний чіллер.

Наша компанія ппропонує дві лінійки чіллерів які ми розробили спеціально для низьких температур холодоносія і для роботы цілорічно.

СТАНДАРТ – надійні чіллери які дозволяють працювати цілорічно без збоїв.

БУСТЕР – надійні й економні чіллери які окупаються меньше аніж за два сезони (економія електроенергії до 30%).

Основні характеристики лінійок низькотемпературних чіллерів:

  • діапазон температур холодоносія: від +10°С до -15°С;
  • діапазон температур навколишнього середовища від -20°С до +45°С;
  • посилена металлоконструкція чіллера для мобільных льодових арен;
  • встановлені комплекти для зменшення шуму і вибрацій.
Придбати проточний охолоджувач води для виробництв. Чіллери для пивного, кондитерського виробництва, льодових арен, термопласту. Доставка по Україні. Гарантія, сервіс, відмовостійкість, наявність на складі, проекти під ключ, допомога у підборі, ремонт. Компанія NewCold
Купити проточний охолоджувач води виробництв. Чиллери для пивного, кондитерського виробництва, льодових арен, термопласту. Доставка по Україні. Гарантія, сервіс, відмовостійкість, наявність на складі, проекти під ключ, допомога у підборі, ремонт. Компанія NewCold