Збірка чиллера NewCold

Купить проточный охладитель воды производственных предприятий. Чиллеры для пивного, кондитерского производства, ледовых арен, термопласта. Доставка по Украине. Гарантия, сервис, отказоустойчивость, наличие на складе, проекты под ключ, помощь в подборе, ремонт Компания NewCold

Чиллер – універсальний охолоджувач для промисловості.

Це обладнання має дуже широкий спектр застосування, що переоцінити його важливість досить важко. Таким чином харчові, фармацевтичні та хімічні промислові підприємства, нафтопереробні, лікеро-горілчані заводи та багато схожих промислових об’єктів потребують такі системи для забезпечення охолодження з великою точністю.

При виробництві нашого обладнання ми приділяємо особливу увагу якості складання, для цього ми використовуємо якісні матеріали переважно європейського виробництва.

Для складання чиллера використовуються комплектуючі європейських виробників таких як: Danfoss, Carel, Copeland, Shneider.

Усі роботи зі складання чиллера виконуються висококваліфікованими фахівцями відповідно до сучасних стандартів.

Інженери технічного відділу проектують обладнання, що відповідає сучасним вимогам експлуатації.

Наші співробітники розробили унікальне компонування комплектуючих усередині чиллера, компонування підходить для всіх типорозмірів обладнання, тим самим прискорює етап складання чиллера і виключає виробничий брак.

Завдяки нашій компоновці обладнання зручне в обслуговуванні, що сприяє зменшенню витрат часу на обслуговування чиллера.